Yrjö Ala-Heikkilä
maisema-arkkitehti MARK, osakas

gsm. 040 7163716, yrjo.ala-heikkila@nakyma.com

Matti Liski
maisema-arkkitehti MARK, osakas

gsm. 040 509 0334, matti.liski@nakyma.com

Tiina Perälä
maisema-arkkitehti MARK, osakas

gsm. 040 762 1028, tiina.perala@nakyma.com

Niina Alapeteri
maisema-arkkitehti MARK

puh. 09 622 717 27,  niina.alapeteri@nakyma.com

Katja Orrainen
maisema-arkkitehti MARK

puh. 09 622 717 27, katja.orrainen@nakyma.com

Reeta Pellinen
maisema-arkkitehti MARK

puh. 09 622 717 27, reeta.pellinen@nakyma.com

Sofia Tigerstedt
maisema-arkkitehti MARK

puh. 09 622 717 27, sofia.tigerstedt@nakyma.com

Ana Torres
maisema-arkkitehti MARK

puh. 09 622 717 27, ana.torres-gomez@nakyma.com

Anna-Maija Niittynen
hortonomi, maisema-arkkitehti yo

puh. 09 622 717 27, anna-maija.niittynen@nakyma.com

Lilja Palmgren
maisema-arkkitehti yo

puh. 09 622 717 27, lilja.palmgren@nakyma.com

Katri Tikkanen
maisema-arkkitehti yo

puh. 09 622 717 27, katri.tikkanen@nakyma.com

Maya
pihakoira


Maisema-arkkitehtitoimisto Näkymä Oy, Mechelininkatu 34 B, 00260 Helsinki,
Y-tunnus 1808387-9
käyntejä 20.8. lähtien: 63090
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.

OK, ymmärrän tai Lisätietoja
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän